Jesteś tutaj: HOME Hurtownia alkoholi na wesele Zabrze

Hurtownia alkoholi na wesele Zabrze – sklep z wódką na wesele

Hurtownia alkoholi na wesele Zabrze – sklep z wódką na wesele

Nasza hurtownia alkoholu Grupa Grabiec, została założona w 1989 roku przez ojca właściciela. Od wielu lat staramy się pomagać wam - osobom planującym organizację wesela, imprezy firmowej, rodzinnej, etc. w zaopatrzeniu je w alkohol. Jeżeli znaleźliście już salę w której odbędzie się uroczystość, ustaliliście menu, nadszedł czas na zakup trunków na wesele czy inny bal.

Gdzie i co kupić?

Najpopularniejszym alkoholem jest oczywiście wódka czysta. Coraz częściej jednak pojawiają się wódki smakowe, wina, piwa (w tym bezalkoholowe), a także (znajdujące się najczęściej w barze - królestwie barmana) trunki dla smakoszy typu whisky czy bourbon. Mając tak różnorodny zestaw alkoholi, możecie być pewni, że traficie w gusta waszych gości weselnych.

My przygotujemy dla was ofertę, w której poinformujemy jakie rodzaje wódki, w jakich ilościach oraz cenach, możecie zakupić. Gwarantujemy, że będziemy atrakcyjniejsi od najlepszej hurtowni alkoholu w Zabrzu. Z pełną ofertą możecie się zapoznać w naszym sklepie internetowym z alkoholami. W Zabrzu nie znajdziecie nikogo lepszego.

Wódka – królowa wesel

Wiadomo, że alkohole w hurtowni, będą miały znacznie niższą cenę, co pozwoli wam zaoszczędzić parę złotych na zakup innych, równie potrzebnych rzeczy.

Najczęściej na wesele kupujecie wódkę czystą. To ona jest uważana za trunek numer jeden, bez którego nie można się obejść na weselu. Zazwyczaj przelicznikiem ilości potrzebnej wódki na wesele jest jedna butelka na parę.

Do tego musicie pamiętać o wszelkiego rodzaju atrakcjach w których nagrodą najczęściej jest właśnie wódka. Jeżeli planujecie na waszym weselu konkursy, musicie zaopatrzyć się w kilka dodatkowych butelek. Gdy chcecie podziękować gościom za przybycie trunkiem (wręczanym na pożegnanie), znów czeka was przygotowanie odpowiedniej ilości wódki (butelka dla każdej zaproszonej pary). Kolejną kwestią są bramki. Prawdopodobnie czeka was minimum jedna, a czasem nawet kilka, na drodze przejazdu. Tradycją jest, że za każdy przejazd, należy zapłacić weselną wódką. Dobrze przygotować kilka (lub kilkanaście) zapasowych butelek, które znajdą się w bagażniku samochodu.

Jak widzicie dodatkowych litrów czeka was całkiem sporo. Pomyśleliście wcześniej o nich wszystkich? Dzięki naszej pomocy, tak zaopatrzeni, na pewno nie narazicie się na to, że nie złamiecie którąś z weselnych tradycji, które ponoć gwarantują szczęście.

Co wybrać?

Wybór wódki weselnej nie jest wcale prosty. Szeroka oferta trunków eleganckich, dopasowanych do wyjątkowych okoliczności sprawia, że ciężko jest podjąć decyzję, na co dzień nie poruszając się w temacie. Łatwo powiedzieć, że najlepszy alkohol na wesele w Zabrzu to taki, który przypadnie do gustu waszym gościom i dobrze zaprezentuje się na stole. Spanikowani myślicie teraz - czyli jaki? Spokojnie. My to wszystko wiemy. Chociaż najpopularniejszym wyborem na polskich stołach są dziś klasyczna wódka weselna Stock, tradycyjna Wyborowa lub elegancka Finlandia, w naszym sklepie internetowym znajdziecie też nietypowe trunki dla gości szczególnie wymagających, takie jak Stumbras w wersji limitowanej bądź Kraft Wokulski.

PS. Pamiętajcie o zakupie wina musującego lub szampana, którym wzniesiony zostanie toast za wasze zdrowie, wraz z zaproszonymi gośćmi. Przelicza się, że jedna butelka wystarczy na 6-7 osób, gdyż toast jest bardzo symboliczny.

Wszystkie te informacje i znacznie, znacznie więcej, możecie uzyskać przeglądając ofertę hurtowni alkoholi. W Zabrzu nie mamy sobie równych. Czekamy na kontakt i zamówienia.